Ota Janeček - Akt

Litografie, 29x21 cm. Signováno vpravo dole Ota Janeček 1971. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

22086. Akt
Dražba ukončena:20.09.2018 20:24:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč