Ota Janeček - Akt

Linoryt, 19x12 cm. Signováno vpravo dole tužkou Ota Janeček. Číslováno 65/150. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

95824. Akt
Dražba ukončena:28.05.2023 20:42:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč