Ota Janeček - Akt

Litografie 16/60, 31x21 cm. Signováno tužkou vpravo dole Ota Janeček a v tisku vlevo dole Janeček. Pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

85694. Akt
Dražba ukončena:16.11.2022 22:54:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč