Ota Janeček -  Dívčí půlakt

Kresba a pastel, 41x25 cm. Signováno vlevo dole Ota Janeček 87 Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír poškozen. Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. a Ing. Janečkem, synem Oty Janečka.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

posouzeno znalcem
119824. Dívčí půlakt
Zbývá:28 dnů, 0 hodin
Konec dražby:01.08.2024 21:13:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč