Ota Janeček - V krajině

Akvarel, 12x20 cm, signováno Ota Janeček, volný list.

1919, Pardubičky - 1996, Praha

6487. V krajině
Dražba ukončena:30.11.2016 20:58:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč