Ota Janeček - Soubor 2 prací

Akt ženy - 7x6,5 cm a Akt muže 7x6 cm; linoryty, oba signovány vpravo dole Ota Janeček, rámovány, zaskleny.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

7001. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:25.01.2017 21:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč