Ota Janeček, Přibyl - Konvolut 10 prací na papíře

1x Ota Janeček litografie 23,5x36 cm. Signováno Ota Janeček. Volný list.

9x Přibyl různé techniky od 29x17 cm do 41x30 cm. Všechny signovány. Volné listy.

Ota Janeček, Přibyl
127253. Konvolut 10 prací na papíře
Zbývá:9 dnů, 10 hodin
Konec dražby:27.10.2024 20:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč