Ota Janeček - Poslední sníh

Olej na sololitu, 20x22 cm, signováno vpravo dole Ota Janeček 86, rám.

1919, Pardubičky - 1996, Praha

Pozn.: Majitel získal dílo přímo od autora.

3139. Poslední sníh
Dražba ukončena:25.11.2015 20:30:40
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:20 000 Kč