Ota Janeček - Dvě hrdličky

Olej na plátně, 53x40 cm, nesignováno, rám

1919, Pardubičky - 1996, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen. Přiložen certifikát Ing. Tomáše Janečka.

1537. Dvě hrdličky
Dražba ukončena:26.11.2014 19:47:44
Vyvolávací cena:14 000 Kč
vydraženo za:32 000 Kč