Ota Janeček - Dvě dívčí hlavy

Litografie, 20 x 21 cm, rám, pasparta, zaskleno, očíslováno 10/55, signováno vpravo dole a datováno 1985.

673. Dvě dívčí hlavy
Dražba ukončena:27.11.2013 19:26:48
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 27.11.2013 19:26:48 185
800 Kč 26.11.2013 16:38:53 58