Ota Janeček - Akt dívky se zasněnýma očima

Litografie kolorovaná pastelem, 1979, opus 643, 27x17 cm, signováno vpravo dole Ota Janeček, rám, pasparta, zaskleno.

1919, Pardubičky - 1996, Praha

5446. Akt dívky se zasněnýma očima
Dražba ukončena:28.09.2016 21:53:54
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 600 Kč