Ota Grumlík - Zátiší s šeříky a jahodami

Olej na plátně, 50x38 cm. Signováno vpravo dole Grumlík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Moravský malíř – 1. pol. 20. stol.

71928. Zátiší s šeříky a jahodami
Dražba ukončena:02.01.2022 20:28:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč