Nejdelší strana: 35 cm
Oleje na kartonu, 29x16 cm. Signovány vpravo dole Grumlík. Rámovány. Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: Moravský malíř – 1. pol. 20. stol.