Ota Grumlík - Párové obrazy - Muž v kožichu a Sedlák sející obilí

Nejdelší strana: 35 cm

Oleje na kartonu, 29x16 cm. Signovány vpravo dole Grumlík. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: Moravský malíř – 1. pol. 20. stol.

77882. Párové obrazy - Muž v kožichu a Sedlák sející obilí
Dražba ukončena:15.05.2022 20:56:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč