Olej na kartonu, 35x46 cm. Signováno vpravo dole O.Grumlík. Rámováno.
Stav: Rám poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: Moravský malíř – 1. pol. 20. stol.