Ota Grumlík - Cesta březovým hájem

Olej na kartonu. 34x54 cm. Signováno vpravo dole Grumlík. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Moravský malíř – 1. pol. 20. stol.

302765. Cesta březovým hájem
Dražba ukončena:20.12.2019 21:03:28
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 300 Kč