Ota Bubeníček

59752. Zimní stavení

popis: Olej na kartonu, 13x17 cm. Signováno vlevo dole O. Bubeníček. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Výtěžek z aukce bude ve prospěch Nadace Divoké husy. Nadace Divoké husy svými nadačními příspěvky podporuje lokální, mediálně méně známé neziskové organizace, které pečují o seniory a handicapované.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

zbývá: 18 dnů, 16 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:18:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 500 Kč