Ota Bubeníček - U chalupy

Olej na kartonu, 36x50 cm. Signováno vpravo dole O. Bubeníček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

49427. U chalupy
Dražba ukončena:01.10.2020 21:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč