Ota Bubeníček - Svratka - Krajina před bouří

Olej na kartonu, 16x22 cm. Signováno vzadu O. Bubeníček 1927. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 33 cm

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

posouzeno znalcem
117218. Svratka - Krajina před bouří
Zbývá:5 dnů, 17 hodin
Konec dražby:26.06.2024 20:27:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 500 Kč