Ota Bubeníček - Stará Valcha v Mladé Vožici

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole O. Bubeníček, rám, zaskleno.

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

12211. Stará Valcha v Mladé Vožici
Dražba ukončena:20.09.2017 18:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč