Ota Bubeníček - Mostar

Kresba, 30x20 cm. Signováno vlevo dole Ota Bubeníček Mostar 03. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
71587. Mostar
Dražba ukončena:26.01.2022 21:30:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč