Ota Bubeníček - Mořské útesy

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x60 cm. Signováno vpravo dole O. Bubeníček 1904. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

64997. Mořské útesy
Dražba ukončena:29.09.2021 21:58:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč