Ota Bubeníček - Mladá Vožice

Olej na kartonu, 48x54 cm. Signováno vpravo dole O. Bubeníček. Nerámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 54 cm

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
121272. Mladá Vožice
Dražba ukončena:28.08.2024 21:11:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč