Ota Bubeníček - Krajina

Olej na kartonu, 19x26 cm. Signováno vpravo dole O. Bubeníček. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu přípis.

Nejdelší strana: 36 cm

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
152436. Krajina
Dražba ukončena:28.01.2026 21:25:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč