Ota Bubeníček - Jihočeská krajina

Olej na kartonu, 28x36 cm. Signováno vlevo dole O. Bubeníček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

posouzeno znalcem
117211. Jihočeská krajina
Zbývá:6 dnů, 19 hodin
Konec dražby:26.06.2024 20:20:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 14.06.2024 5:47:10 3425
3 000 Kč 02.06.2024 12:06:29 2559