Kristian Kodet - Váhání

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x30 cm, signováno vpravo dole Kristian Kodet 2016, rám.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

7177. Váhání
Dražba ukončena:26.01.2017 19:48:39
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:28 000 Kč