Kolorovaná kresba na papíře, 9 x 13 cm, rámováno v paspartě pod sklem, signováno vlevo dole. Přiložen průvodní dopis z roku 1950 od předsedy Spolku rodáků a přátel mladovožických, kterým věnuje toto dílo otci současné majitelky.