Ota Bubeníček - Ve žních u sv. Mikuláše v Mladé Vožici 1949

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vlevo dole O. Bubeníček 49, rám.

1871, Uhříněves - 1962

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

1838. Ve žních u sv. Mikuláše v Mladé Vožici 1949
Dražba ukončena:28.01.2015 20:24:00
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč