Oskar Schmidt - Podzim v Praze

Akvarel, 41x27 cm. Signováno vlevo dole Oskar Schmidt. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Pasparta mírně znečištěna.

o autorovi: 1908 - 1982
Narodil se v Litoměřicích. Ve své tvorbě se věnoval převážně ztvárnění městských zákoutí a vedut, hlavně z Prahy. Používal většinou techniku akvarelu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

305367. Podzim v Praze
Dražba ukončena:27.06.2020 20:11:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč