Oskar Schmidt

69788. Karlův most

popis: Akvarel, 28x35 cm. Signováno vlevo dole Oskar Schmidt. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1908 - 1982
Narodil se v Litoměřicích. Ve své tvorbě se věnoval převážně ztvárnění městských zákoutí a vedut, hlavně z Prahy. Používal většinou techniku akvarelu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

zbývá: 5 dnů, 7 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:46:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč