Oskar Schmidt - Karlův most

Akvarel, 28x35 cm. Signováno vlevo dole Oskar Schmidt. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1908 - 1982
Narodil se v Litoměřicích. Ve své tvorbě se věnoval převážně ztvárnění městských zákoutí a vedut, hlavně z Prahy. Používal většinou techniku akvarelu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

69788. Karlův most
Dražba ukončena:05.12.2021 21:02:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč