Oskar Schmidt - Pod Karlovým mostem

Kolorovaná kresba, 27x20 cm, signováno vlevo dole Oskar Schmidt, rám, pasparta, zaskleno.

1908 - 1982
Jeho námětem byly zejména menší města a jejich okolí. Zabýval se také pražskými motivy.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta místy zaprášena

4199. Pod Karlovým mostem
Dražba ukončena:31.03.2016 20:14:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč