Kolorovaná kresba, 27x20 cm, signováno vlevo dole Oskar Schmidt, rám, pasparta, zaskleno. 1908 - 1982 Jeho námětem byly zejména menší města a jejich okolí. Zabýval se také pražskými motivy. Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta místy zaprášena