Akvarel, 24x48 cm, signováno vpravo dole,datováno 1955, rám, pasparta, zaskleno. 1908-1982 Malíř. Jeho námětem byly zejména menší města a jejich okolí. Pozn.: Pasparta mírně zaprášena.