Oskar Kreibich - Staroměstské náměstí

Lept, 30x19 cm, signováno vpravo dole Oskar Kreibich, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

10193. Staroměstské náměstí
Dražba ukončena:27.04.2017 20:28:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:500 Kč