Litografie, 39x31 cm. Číslovaná edice 5/60. Signováno vpravo dole O. Kokoschka. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Dílo je vedeno v soupisu prací "Oskar Kokoschka (Art Gallery NSW), autoři Wingler/Welz".
o autorovi: 1886-1980
Rakouský malíř, ilustrátor a grafik.