Litoofset, 100x64 cm. Signováno vpravo dole v tisku O. Kokoschka. Rám, sklo.
Stav: Papír mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 100 cm
o autorovi: 1886-1980 Rakouský malíř, ilustrátor a grafik.