Nejdelší strana: 39 cm
Umělecké tisky, všechny 38x28 cm. Signovány v tisku O. Kokoschka. Volné listy v původních deskách. Vydáno v roce 1948 ve Švýcarsku.
Pozn.: Desky poškozeny.
o autorovi: 1886-1980 Rakouský malíř, ilustrátor a grafik.