Oskar Kokoschka - Adam a Eva

Litografie, 25x25 cm. Monogramováno vpravo dole v tisku OK a signováno vpravo dole tužkou O. Kokoschka. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1886-1980
Rakouský malíř, ilustrátor a grafik.

154068. Adam a Eva
Zbývá:26 dnů, 18 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:27:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč