Oskar Koch - V přístavu

Olej na plátně, 30x40 cm. Signováno vlevo dole Osk. Koch. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 – 1914
Německý malíř.

71862. V přístavu
Dražba ukončena:27.01.2022 23:13:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč