Oskar Heller - Pastýř s andílky

Olej na kartonu, 32x45 cm. Monogramováno vlevo dole O. H. 09. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 54 cm

o autorovi: 1870 - 1938
Narodil se ve Studénce v zajištěné židovské rodině. Studoval AVU v Berlíně. Ve své tvorbě se věnoval krajinářství, ale i malování portrétů a zátiší. Maloval veduty se stafáží a zátiší.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

114682. Pastýř s andílky
Dražba ukončena:21.04.2024 20:10:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč