Olej na kartonu, 32x45 cm. Monogramováno vlevo dole O. H. 09. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 54 cm
o autorovi: 1870 - 1938
Narodil se ve Studénce v zajištěné židovské rodině. Studoval AVU v Berlíně. Ve své tvorbě se věnoval krajinářství, ale i malování portrétů a zátiší. Maloval veduty se stafáží a zátiší.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.