Olej na plátně, 73x92 cm. Signováno vpravo dole Oscar Larsen 1927. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba v místě poškozena.
o autorovi: 1882 - 1972
Rakouský malíř, grafik a historik. Mezi lety 1897 - 1901 navštěvoval katedru tisků a kreseb ve Vídni pod vedením Viktora Jaspera a Josepha Eugena Hörwartera. Studia dokončil v roce 1909 na vídeňské Akademii umění pod vedením Aloise Deluga. Během první světové války pracoval jako válečný malíř.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9000 EUR