Dřevořezy, od 10x22 cm do 14x7 cm. Všechny signovány tužkou Orest Dubay. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rámy a papír mírně poškozeny.
o autorovi: 1919 – 2005
Slovenský malíř, grafik a vysokoškolský pedagog, v letech 1968 – 1971 rektor Vysoké školy výtvarných umění v Bratislavě