Ondřej Sekora

24179. Ferda Mravenec na deskách Ultraphonu

popis: Gramofonové desky šelakové, celkový rozměr alba 27x32 cm. Obsahuje 5 gramodesek a 2x vystřihovánky v albu. Vydal Ultraphone v 50. letech 20. stol.

Pozn.: Album poškozeno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč

dražba ukončena: 14.11.2018 18:03:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč limit (03.11.2018 11:07:27) 3773