Ondřej Sekora - Delegace sociálních poškozenců přišla poděkovat doktorovi Kladivovi za příznivý referát

Kolorovaná kresba (tuž a akvarel), 26x22 cm. Signováno vpravo dole Sekora 35. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč

78112. Delegace sociálních poškozenců přišla poděkovat doktorovi Kladivovi za příznivý referát
Zbývá:18 dnů, 4 hodin
Konec dražby:15.06.2022 20:02:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 000 Kč