Ondřej Pešta

60885. Zarůstám

popis: Kombinovaná technika, 80x40 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

dražba ukončena: 30.06.2021 22:39:07

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 30.06.2021 22:34:07 468