Ondřej Pešta

60686. Vojta

popis: Kombinovaná technika, 80x60 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

zbývá: 8 dnů, 6 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:20:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč