Ondřej Pešta - Vojta

Kombinovaná technika, 80x60 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

60686. Vojta
Dražba ukončena:30.06.2021 19:32:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč