Ondřej Pešta

60887. Kéž by

popis: Kombinovaná technika, 76x116 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

dražba ukončena: 01.07.2021 19:01:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč