Ondřej Pešta - Anička

Kombinovaná technika, 50x50 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

60932. Anička
Dražba ukončena:01.07.2021 19:46:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 01.07.2021 19:41:31 8610