Ondřej Pešta

60932. Anička

popis: Kombinovaná technika, 50x50 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

dražba ukončena: 01.07.2021 19:46:31

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 01.07.2021 19:41:31 8610