Ondřej Harlas - Po dešti

Olej na kartonu, 40x42 cm, signováno vpravo dole O. Harlas, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

8279. Po dešti
Dražba ukončena:23.02.2017 19:37:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 000 Kč