Ondřej Gála - Poslední soud

Akryl na plátně, 50x70 cm. Monogramováno vpravo dole GO 2023 Nerámováno.

Stav: Bez poškození

Nejdelší strana: 70 cm

110129. Poslední soud
Dražba ukončena:21.01.2024 21:20:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:30 000 Kč