Ondřej  Coufal - Zjevení u potoka

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 60x63 cm. Signováno vpravo dole O. Coufal 2009. Rám.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

30838. Zjevení u potoka
Dražba ukončena:24.04.2019 18:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč