Ondřej  Coufal - Pozorovatel

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 67x54 cm. Signováno vlevo dole O. Coufal 2018. Rám.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

31251. Pozorovatel
Dražba ukončena:25.04.2019 20:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč